Fibre Optics Global Invacom

Global Invacom 3.0-45 FC/PC...

Gepantserde glasvezelkabel (3 mm...

Gepantserde glasvezelkabel (3 mm / 45 meter) Deze Global Invacom single-mode glasvezelkabel is 3 mm en is gepantserd. De fiber is UV-gestabiliseerd en zit in grijs PVC. Lengte: 45 meter Type glasvezel: G657A - LSZH Crush: 3000 N Opslagtemperatuur: -40 º C tot + 80 º C...

Prijs € 49,95
+

Global Invacom 3.0-35 FC/PC...

Gepantserde glasvezelkabel (3 mm...

Gepantserde glasvezelkabel (3 mm / 35 meter) Rol van 35 meter Global Invacom single-mode glasvezelkabel. Hij is 3 mm en gepantserd. Met UV-gestabiliseerde fiber in grijs PVC. Lengte: 35 meter Type glasvezel: G657A - LSZH Crush: 3000 N Opslagtemperatuur: -40 º C tot + 80 º C...

Prijs € 39,95
+

Global Invacom 3.0-25 FC/PC...

Gepantserde glasvezelkabel (3 mm...

Gepantserde glasvezelkabel (3 mm / 25 meter) 35 meter Global Invacom single-mode glasvezelkabel (type G657A - LSZH) op haspel. De kabel is 3 mm en geisoleerd met grijs PVC. De fiber is UV-gestabiliseerd. Lengte: 25 meter Type glasvezel: G657A - LSZH Crush: 3000 N Opslagtemperatuur: -40 º...

Prijs € 29,95
+

Global Invacom 3.0-1 FC/PC...

Global Invacom F700250 3.0-1...

Global Invacom F700250 3.0-1 FC/PC Optical Fibre cable 1 m 3mm steel armoured single mode fibre optic cableUV stabilised, Gray PVC Outer, G657A - LSZH operating temp -40ºC….+60ºC

Prijs € 8,95
+

Global Invacom 3.0-3 FC/PC...

Global Invacom F700249 3.0-3...

Global Invacom F700249 3.0-3 FC/PC OpticalFibre cable 3m 3mm steel armoured single mode fibre optic cableUV stabilised, Gray PVC Outer, G657A - LSZH operating temp -40ºC….+60ºC

Prijs € 9,95
+

Global Invacom 3.0-75 FC/PC...

Global Invacom F700242 3.0-75...

Global Invacom F700242 3.0-75 FC/PC OpticalFibre cable 75 m 3mm steel armoured single mode fibre optic cableUV stabilised, Gray PVC Outer, G657A - LSZH operating temp -40ºC….+60ºC

Prijs € 84,95
+

Global Invacom FC/PC -...

Global Invacom F771037 FC/PC ->...

Global Invacom F771037 FC/PC -> LC/APC 3.0 1mtr verloopkabel

Prijs € 11,95
+

Global Invacom FC/PC -...

Global Invacom F771037 FC/PC ->...

Global Invacom F771037 FC/PC -> SC/PC 3.0 1mtr verloopkabel

Prijs € 11,95
+

Global Invacom FC/PC -...

Verloopkabel FC/PC naar SC/APC...

Verloopkabel FC/PC naar SC/APC 3.0 van 1 meter (Global Invacom F771036 )

Prijs € 11,95
+

Global Invacom 20dB Optical...

Global Invacom F700331 20dB...

Global Invacom F700331 20dB Optical Attenuator FC/PC Male to Female designed to reduce optical power level by 20dB.

Prijs € 21,95
+

Global Invacom 15dB Optical...

Global Invacom F200291 15dB...

Global Invacom F200291 15dB Optical Attenuator FC/PC Male to Female designed to reduce optical power level by 15dB.

Prijs € 11,95
+

Global Invacom 10dB Optical...

Global Invacom F200290 10dB...

Global Invacom F200290 10dB Optical Attenuator FC/PC Male to Female designed to reduce optical power level by 10dB.

Prijs € 11,95
+

Global Invacom 5dB Optical...

Global Invacom F200289 5dB...

Global Invacom F200289 5dB Optical Attenuator FC/PC Male to Female designed to reduce optical power level by 5dB.

Prijs € 11,95
+

Global Invacom FC/PC fibre...

Global Invacom F700253 FC/PC...

Global Invacom F700253 FC/PC fibre connector koppelstuk, female/female

Prijs € 1,95
+

Global Invacom SPLIT 4OPro...

Global Invacom F700338 SPLIT...

Global Invacom F700338 SPLIT 4OPro Optical Splitter 4-voudig 4 way dual window optical splitter fitted with female FC/PC connectors to enable the direct connection of pre terminated GI-3.0 & GI-5.0 FC/PC fibre optic patch cables.

Prijs € 57,95
+

Global Invacom SPLIT 8OF...

Global Invacom F700254 SPLIT 8OF...

Global Invacom F700254 SPLIT 8OF Optical Splitter 8-voudig Dual Window, 8 x 1m Pigtails with FC/PC Pre Terminated Connectors

Prijs € 118,95
+

Global Invacom 3.0-5 FC/PC...

Global Invacom F700257 3.0-5...

Global Invacom F700257 3.0-5 FC/PC Optical Fibre cable 5 m 3mm steel armoured single mode fibre optic cableUV stabilised, Gray PVC Outer, G657A - LSZH operating temp -40ºC….+60ºC

Prijs € 11,95
+

Global Invacom SPLIT 3OF...

Global Invacom F700283 SPLIT 3OF...

Global Invacom F700283 SPLIT 3OF Optical Splitter 3-voudig Dual Window, 3 x 1m Pigtails with FC/PC Pre Terminated Connectors

Prijs € 34,95
+

Global Invacom 3.0-50 FC/PC...

Global Invacom F700243 3.0-50...

Global Invacom F700243 3.0-50 FC/PC Optical Fibre cable 50m 3mm steel armoured single mode fibre optic cableUV stabilised, Gray PVC Outer, G657A - LSZH operating temp -40ºC….+60ºC

Prijs € 64,95
+

Global Invacom 3.0-100...

Global Invacom F700241 3.0-100...

Global Invacom F700241 3.0-100 FC/PC OpticalFibrecable 100 m 3mm steel armoured single mode fibre optic cableUV stabilised, Gray PVC Outer, G657A - LSZH operating temp -40ºC….+60ºC

Prijs € 119,00
+